Akmens segumi

Elastopave un Elastocarpet

 

Dabīgā akmens segumu tehnoloģijas ir unikālas un tajā pašā laikā pierastas. Jau Romas impērijas laikā ceļus, ielas, kā arī grīdu segumus telpās, būvēja no dažādiem akmens veidiem, dabīgi atlasītiem akmeņiem, kaltiem, drupinātiem utt.

Mūsdienās dabīgā akmens segumi iedalās pēc to funkcijas, pielietojuma un akmens veida. Dabīgā akmens segumus var iedalīt divās pamata kategorijās, kas ir ceļu segumi (izmanto, kā pilnvērtīgus ceļu segumus), un akmens paklāji (izmanto iekštelpās un ārtelpās, piemēram terasēm).

BASF koncerns ražo speciālas poliuretāna saistvielas, akmens šķembu sasaistīšanai no kurām tiek veidoti ceļu segumi un akmens paklāji.

BASF Elastopave izmanto dabīgu akmens minerālu sasaistei (pārsvarā granīts, kvarcs, marmors), tos ieklāj, kā pilnvērtīgus ceļu segumus. Tradicionāli cietie ceļu segumi tiek veidoti no dažādiem bruģakmens veidiem, plātņu materiāliem vai asfaltbetona seguma. Katram no šiem segumiem ir sava funkcionalitāte, izskats un ilgmūžība. Bruģa ieklāšana ir izplatīts risinājums ietvēm, laukumiem, celiņiem. Elastopave akmens segumi nodrošina tieši tās pašas prasības, kā bruģa segumi, papildus sniedzot lietus ūdens caurlaidību, bezšuvju klājumu, dizaina iespējas un izcilu stiprību.

Produkti

 

Dari pats

info@elasto.lv Tālrunis: +371 25715723