Gumijas bruģis

Elastīga alternatīva tradicionālajam segumam

Izgatavoti no sintētiskā kaučuka, Flexizone elastīgie bruģakmeņi ir amortizējoši un neslīdoši, tie nebojājas un tiem nav novērojama pastāvīga deformācija standarta slodžu ietekmes gadījumā, bruģakmeņi ir ūdens caurlaidīgi un salizturīgi, viegli montējami un pieejami dažādās krāsās.

Pilsētvidē arvien biežāk ir sastopami celiņi un trotuāri ar gumijas segumu – parkos un dārzos, promenādēs un pilsētu laukumos.

Patīkamām pastaigām un drošai sportošanai

Kāpēc ir vērts izmantot Flexizone gumijas bruģakmeni?

 • Samazina ievainojumu un locītavu traumu risku.
 • Novada ūdeni no virsmas netīrumu un putekļu tīrīšanas laikā.
 • Bruģakmens ir pieejams 24 krāsās daudzkrāsainu kompozīciju izveidei.
 • Savietojams ar tradicionālo bruģakmens formu, ļauj apvienot abus materiālus.
 • Ir viegli montējams un demontējams.
 • Bruģakmens ir izgatavots no izturīga un ilgmužīgā materiāla, kas pielāgots standarta dinamiskām slodzēm.

24 noturīgas krāsas – daudzkrāsainu kompozīciju spēks!

 

Universāls, estētisks un funkcionāls risinājums

Gumijas bruģakmeņi Flexizone var tikt ieklāti praktiski visur. Pateicoties pretvibrācijas un pretslīdes īpašībām, gumijas bruģi izmanto zonās, kur ir nepieciešams saglabāt visaugstākos drošības standartus, un īpaši būtiska nozīme ir seguma estētiskajām īpašībām.

 •  
  PARKU ALEJAS, PROMENĀDES UN SKVĒRI

  Ar gumijas bruģi ieklātās alejas iegūst ne tikai pievilcīgu vizuālo tēlu, bet arī – funkcionalitāti un drošumu. Kubiskā forma eleganti iekļaujas urbanistiskā ainavā, sniedzot iespēju baudīt krāsu toņu daudzveidību, ko papildina seguma atbilstība augstākiem kvalitātes standartiem

 •  
  RELAKSĀCIJAS UN ATPŪTAS ZONAS

  Flexizone gumijas bruģakmens kļūs par lielisku papildinājumu alus dārzu, restorānu iekšpagalmu, viesnīcu terašu, staļļu un golfa laukumu dizaina risinājumos. Katrā no šīm zonām ar bruģējuma palīdzību tiks nodrošināts stabils un estētisks pamats atpūtai.

 •  
  SLIMNĪCU UN PANSIONĀTU ĀRA TERITORIJAS

  Vietās, kur uzturas slimnieki un cilvēki ar invaliditāti, ir īpaši svarīgi nodrošināt specializētos segumus ar paaugstinātu drošuma pakāpi.  Un šīs prasības uz visiem 100% tiek īstenotas ar gumijas bruģakmeņu palīdzību..

   

 •  
  PRIVĀTMĀJU UN UZŅĒMUMU ĀRA TERITORIJAS

  Elastīgs Flexizone bruģis ir lieliski piemērots dārza trotuāriem un celiņiem.

Kā sagatavot pamatni Flexizone gumijas bruģakmeņu ieklāšanai?

Pamatni gumijas bruģējuma ieklāšanai jāsagatavo tāpat, kā parastajam betona bruģim. Bruģējamais laukums jānotīra, precīzi jāiezīmē ieklāšanas profils, pamatnes virsma jānolīdzina un jānoblietē, šķembu pamatkārta - apmēram 20-25 cm. 

 

Vai Flexizone gumijas bruģis tiek ieklāts, izmantojot stiprinājumu sistēmu?

Nē. Mūsu gumijas bruģis konstrukcijas ziņā ir tāds pats, ka betona bruģis, atšķirība ir tikai tajā, ka galā tas nenoslēdzas ar blīvējumu. Tieši šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi, lai pamatvirsma būtu līdzena. Vislabāk ir pārbaudīt līmeni pirms bruģa klāšanas ar līmeņradi – ierīce precīzi parādīs atšķirības līmeņos.

Gumijas bruģakmeņi - izturība un drošība vienā produktā! Sazinieties ar mums

 

 

info@elasto.lv Tālrunis: +371 25715723