Gumijas nobeiguma malas un rampas

Elegants un drošs virsmas seguma papildinājums

Lai pamatne, kas izgatavota no kaučuka plātnēm vai gumijas bruģakmeņiem Flexizone uz 100% atbilstu drošības prasībām, šāda seguma gala apdarei jāizmanto specializētie aksesuāri — elastīgas rampas un apmales.

Flexizone piedāvājumā pastāvīgā pārdošanā ir apmales un rampas, kas izgatavotas no SBR granulāta un ir pieejams četrās pamata krāsās: sarkanā, zaļā, melnā un pelēkā. Pēc īpaša pasūtījuma mēs varam izgatavot apdares piederumus no EPDM granulāta — vienā no 24 RAL krāsām un jebkura nepieciešama izmēra.

Nepieciešamā drošuma zonu gala apdare

Flexizone apmales un rampas ir izgatavotas saskaņā ar PN-EN 1177 standarta prasībām, attiecināmiem uz rotaļu laukumiem un garantē drošību virsmas seguma lietotājiem. Apdares elementi novērš elastīgu plātņu vai gumijas bruģakmeņu nobīdi.

Flexizone apdares piederumu priekšrocības ir sekojošas:

 • Noapaļotas augšējās malas, kas novērš malu šķelšanos;
 • Iespēja pielāgot apmales biezumu vai rampas augstumu projektēšanas prasībām;
 • Elastīgums, kas samazina traumas gūšanas risku trieciena gadījumā;
 • Izteiksmīgas krāsas, kas neizbalē UV-starojuma un citu atmosfēras apstākļu ietekmē.

Universālas krāsas, kas iederēsies katrā ainavā

Visur, kur drošībai ir nozīme

Apdares elementi, kas izgatavoti no SBR granulāta, elastīgu apmaļu un rampu,veidā, ir neatņemama sastāvdaļa spēļu laukumos, daudzfunkcionālos laukumos, parku alejās un tā sauktajās veselības takās, pagalmos un iekšpagalmos, kā arī citos valsts vai privātā sektora objektos ar paaugstinātām prasībām attiecībā uz drošību.

 •  
  SPĒĻU LAUKUMI

  Nepieciešamie spēles laukumu apdares elementi – maksimālai jaunāko rotaļu laukumu apmeklētāju drošībai un vieglākam pārvietošanās procesam ar bērnu ratiņiem.

 •  
  DAUDZFUNKCIONĀLIE LAUKUMI

  Rampas un elastīgās apmales nodrošina vienmērīgu pārvietošanos, tostarp ratiņkrēslu lietotājiem, un samazina traumu risku.

 •  
  PAGALMI UN IEKŠPAGALMI

  Drošas zonas elementu integritātes nodrošināšana. Piekļuves nodrošināšana personām ar invaliditāti.

 •  
  ATPŪTAS ZONAS

  Precīzas robežas zonām ar paaugstinātu drošības pakāpi. Viegla un droša pārvietošanās cilvēkiem ar bērniem bērnu ratiņos un cilvēkiem ratiņkrēslos.

Apmales un rampas – pieejamie izmēri

 

Mēs piedāvājam Flexizone apmales divos pamatizmēros un biezumos, rampas - četros. Detalizēti Flexizone apdares elementu parametri ir sniegti tabulā.

 

    ApmalesRampas
Biezums 4.5 5.0 4.5 6.0 4.5 6.0
Augstums 24 24 30 30 30 30

 

Citi biezumu varianti un EPDM krāsu toņi ir pieejami pēc atsevišķa pasūtījuma.

Vai apmales un rampas ir tikpat izturīgas kā plātnes?

Abi produkti ir izgatavoti no tāda paša materiāla kā plātnes, tāpēc to izturība, drošums un krāsu noturība ir tieši tādi paši kā plātnēm.

Vai apmales var liekt, lai izveidotu loku?

Jā. Apmales ir tik elastīgas, ka tās var saliekt jebkurā virzienā, arī veidojot apaļas zonas, kas paredzētas, piemēram, rotaļu laukumam.

Kā jākopj šāda veida materiāli?

Rampas var skalot ar ūdens strūklu. Pateicoties tehnoloģiskajām virsmas īpašībām tā ļoti ātri žūst, un ūdens uz tās nekrājas un peļķes neveido.

Pie mums jūs atradīsiet ilgmūžīgas gumijas virsmas, kas absorbē triecienus un garantē drošību.

  

info@elasto.lv Tālrunis: +371 25715723