Ceļu būve

Ieklājam dekoratīvos akmens segumus ceļiem, ielām, privātmāju pagalmos, dārzos, parkos, stāvvietām, ietvēm u.c. Lai pasūtītu šo pakalpojumu, Jums jāsazinās ar mūsu uzņēmuma pārstāvi, kurš sniegs konsultāciju par iespējamajiem risinājumiem, veiks mērījumus un sagatavos piedāvājumu. 

Elastopave risinājums nodrošina izcilu, cietā ceļu seguma kvalitāti, ilgmūžību, funkcionalitāti un dizaina iespējas. To iespējams kombinēt ar citiem ceļu segumiem. Saviem klientiem piedāvājam dažāda izmēra un krāsu akmens šķembas. Segumiem ir iespējams izmantot tikai mazgātas un sausas akmens šķembas.

Iestrādei nav jāizmanto dārgas un sarežģītas iekārtas. Akmens segumu iestrādi var veikt pašrocīgi, tam nepieciešama poliuretāna saistviela, dekoratīvie akmeņi vai šķembas, javas maisītājs vai celtniecības bļoda (nelieliem apjomiem), rokas urbjmašīna un mērtrauki. Virsmu sagatavošana atbilst bruģa ieklāšanas apakškārtām, ierīkojot izlīdzinošo, dinamisko kārtu, izmanto frakcionētas sīkšķembas šķembas.

Standarta izcenojumi ceļu seguma ieklāšanas darbiem*

gājēju celiņi, ietves, Elastopave 30 mm biezumā - sākot no 45,00 EUR/m2**

stāvlaukumi, ielas, piebraucamie ceļi, Elastopave 40 mm biezumā (transporta slodze līdz 2,5 tonnas) - sākot no 55,00 EUR/m2**

stāvlaukumi, ielas, piebraucamie ceļi, Elastopave 50 mm biezumā (transporta slodze virs 2,5 tonnas)  - sākot no 65,00 EUR/m2**

*cenas var mainīties atkarībā no darbu apjoma, ierakuma biezuma, apmalīšu veids un ierīkošana, transporta pakalpojumi u.c.

**cenas norādītas bez PVN 21%

info@elasto.lv Tālruni: +371 20366666, +371 26536433 SIA „Elasto”, Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1002