Gumijas laukumu izbūve

Piedāvājam profesionālu bērnu rotaļu laukumu un sporta segumu izveidi no gumijas granulām un poliuretāna produktiem. Segums pamatā sastāv no augstvērtīgām gumijas granulām, apakškārtu izbūvei tiek izmantotas SBR (otrreizējas pārstrādes), un EPDM (augstākās kvalitātes) gumijas granulas, kas nodrošina nemainīgu, ilgstošu segumu kvalitāti.

Gumijas segumus izmanto un ieklāj dažādos sporta laukumos, stadionos, iekšējās sporta arēnās, kā arī privātās teritorijās, kā bezšuvju segumu. Bērnu laukumiem segumus parasti ieklāj, atstājot segumu porainu, tas nozīmē ūdenscaurlaidīgs, segums bez peļķēm.

Gumijas segumi var būt viena slāņa, vairākslāņu, ūdenscaurlaidīgi, necaurlaidīgi. Tos ierīko uz no jauna izbūvētām pamatnēm, kā arī uz esošām, kā piemēram asfalts, betons u.c.

Projektējot gumijas laukumus jāņem vērā LVS EN 1177 „Triecienus slāpējošā spēļu laukumu virsmas. Kritiskā krišanas augstuma noteikšana".
Sporta objektiem piedāvājam gumijas segumu sistēmas, kas ir sertificētas IAAF (Starptautiskā vieglatlētikas federācija). Lai iegūtu IAAF sertificētus produktus, tiem ir jāatbilst īpašajām kontroles specifikācijām, līdzenums, biezums, elastība, deformācija, berze, stiepe un krāsu īpašībām.

Gumijas segumus ieklāj manuāli, sajaucot granulas ar poliuretāna saistvielu objektā uz vietas speciālā maisītājā, vai arī ar specializētām ieklāšanas iekārtām.

Gumijas segumu izmaksas ir atkarīgas no objekta specifikas, paredzamā pielietojuma, seguma biezuma un krāsas.

info@elasto.lv Tālruni: +371 20366666, +371 26536433 SIA „Elasto”, Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1002