Master Builders® Solutions

Būvķīmija

BASF grupas zīmols Master Builders® Solutions, piedāvā augsto tehnoloģiju risinājumus — būvniecības ķīmiju. Šie risinājumi apvieno ieguvumus no daudziem zīmoliem un produktiem ko radījusi BASF kompānija, tie piedāvā vairāk nekā gadsimtu ilgu pieredzi būvniecības jomā.

Pilns produktu komplekts ar zīmolu Master Builders® Solutions, ietver drošus un pārbaudītus produktus celtniecībai, remontiem un rekonstrukcijām:

  • Ķīmiskās piedevas betonam
  • Risinājumi hidroizolācijas un blīvēšanas darbiem
  • Risinājumi betona remontam un aizsardzībai
  • Industriālas grīdas
  • Risinājumi pazemes būvniecībai

Profesionālās zināšanas un mūsu starptautiskās komandas pieredze Jūsu projektiem.

Zīmolā Master Builders Solutions ir apvienotas "know-how" un bagātīga pieredze no BASF, pasaules būvniecības ekspertiem.

BASF Master Builders Solutions nodrošina attiecīgo produktu izvēli no sava portfolio, kas atrisina konkrētus uzdevumus Jūsu projektos. BASF sadarbojamas ar ekspertiem no dažādām jomām un pasaules reģioniem, paļaujoties uz pieredzi, kas gūta, īstenojot daudzos būvniecības projektus, visos pasaules reģionos.

BASF izmanto savas globālas tehnoloģijas, kā arī specifiskas zināšanas no saviem lokālajiem klientiem par vietējā tirgus vajadzībām, tas ļauj izstrādāt inovatīvus risinājumus, kas veicina veiksmīgu uzņēmējdarbību partneriem un nodrošina ilgtspējīgu attīstību būvniecības nozarē.

Zīmolu Master Builders Solutions apvieno mūsu profesionālās zināšanas un prasmes, kas ļauj jums veiksmīgi īstenot savus būvniecības projektus, sākot no projektēšanas posma, līdz sekmīgai to realizēšanai.

Katalogs krievu valodā (PDF)

Brošūra krievu valodā (PDF)

Katalogs angļu valodā (PDF)

info@elasto.lv Tālruni: +371 20366666, +371 26536433 SIA „Elasto”, Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1002